Ekibimiz

Seren Kohen Ojalvo

Kurucu Direktör

1983 İstanbul doğumlu Seren Kohen New York Üniversitesi’nin sanat okulu TISCH’in (TISCH School of the Arts) fotoğraf bölümünden mezun olmuştur. İstanbul’a döndüğünde bir süre fotoğraf ve sinema yapımcılığı sektöründe çalıştıktan sonra 2012’de Mamut’un ilk adımlarını atmış ve 2013’te projenin ilk senesini gerçekleştirmiştir. 2013’ten beri Mamut Art Project’in direktörlüğünü yapmaya devam etmektedir.

Ekin Kohen

Ortak & Satış Direktörü

1982 doğumlu Ekin Kohen St. Michel Fransız Lisesi’nden sonra Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuş ve Uluslararası Pazarlama üzerine yüksek lisansını yapmak için Barselona’ya gitmiştir. Türkiye’de birkaç sene fotoğraf ve sinema prodüksiyon alanında çalıştıktan sonra 2014-2016 yılları arasında, Türkiye’nin önde gelen çağdaş sanat galerinden biri olan Galerist’te Satış Direktörü olarak görev almıştır. 2016 yılında ortağı olduğu Mamut Art Project’in Satış Direktörü olarak halen devam etmektedir.

Serda Arslan

Etkinlik Direktörü

1975 İstanbul doğumlu Serda Arslan, Marmara Üniversitesi Biyomedikal Cihaz Teknolojisi bölümünden mezun oldu. Halkla ilişkiler ve etkinlik sektöründe 20 yılını doldurmaya hazırlanırken Mamut Art Project ile tanıştı. 2015 yılından bu yana Mamut Art Project’in etkinlik direktörlüğünü yapmaya devam etmektedir.