Mamut Art Project’in 10. yılını kutladığı edisyonu, 26 – 30 Ekim tarihleri arasında, Ege Yapı ana sponsorluğunda, Yapı Kredi bomontiada’nın farklı mekânlarında ve çevrimiçi platformunda gerçekleşiyor.

Bu sene, üç mekana yayılan sergi alanı ve zengin içeriği ile dopdolu bir deneyim sunan Mamut Art Project’te 49 sanatçının eserleri sergileniyor. Bu yılın jürisinde ise Esra A. Aysun, Mehmet Ali Bakanay, Anotnio Cosentino, Nazlı Pektaş ve Moiz Zilberman yer aldı.

Mamut’un sosyal medya kanalları üzerinden yayınlanacak röportajlar ile sanatçılar ve eserleri hakkında bilgi edinilebiliyor.

Sayfayı aşağı doğru takip ederek 2022 sanatçılarımızın her birine onlara özel hazırlanmış sayfalarından ulaşarak eser görsel ve içeriklerine ulaşabilirsiniz.

Mamut Art Project ekibine info@mamutartproject.com adresinden ilgili sorularınızı iletebilirsiniz.

İlgilendiğiniz eserler hakkında fiyat bilgisi almak için ekin@mamutartproject.com adresine e-posta atmanızı rica ederiz.

Mamut Art Project is celebrating it’s 10th year anniversary. This edition’s exhibition an is held between October 26-30, at Yapı Kredi bomontiada with the main sponsorship of Ege Yapı. This year’s exhibition has expanded to three areas, promising a diverse and captivating experience for the audiences and with works of 49 artists. The jury for the 10th edition of the project was Esra A. Aysun, Mehmet Ali Bakanay, Antonio Cosentino, Nazlı Pektaş and Moiz Zilberman.

The exhibitions, showing more than 350 works will also be on our online platform.

Below, you will find each of our 2022 artists, and links to their pages to get to know them better, and access their works, info and more. 

For further info and questions please contact our team: info@mamutartproject.com.

Please email ekin@mamutartproject.com for pricing and other info about the artworks.

Yükle

Dowload