web1

Mamut Art Project 2021, 19 – 31 Ekim tarihleri arasında Yapı Kredi bomontiada’da ve çevrimiçi platformunda eş zamanlı olarak gerçekleşti. Bu sene üç mekana yayılan sergi alanı ve zengin içeriği ile dopdolu bir deneyim sunan Mamut Art Project’te 43 sanatçının eserleri ve “Dreamscapes” adı altında özel bir seçki sergilendi. 9. edisyonun jürisinde ise Can Altay, Necmi Sönmez, Hale Tenger, Melis Terzioğlu ve Azra Tüzünoğlu yer aldı.

 

Mamut Art Project, yeni sergi tasarımı ile pandemi öncesi ve pandeminin ilk yılında yapılan uyarlamaların bir sentezi ile  ziyaretçilerini ağırladı.

 

Mamut’un sosyal medya kanalları üzerinden yayınlanacak röportajlar ile sanatçılar ve eserleri hakkında bilgi edinilebiliyor.

 

Sayfayı aşağı doğru takip ederek 2021 sanatçılarımızın her birine onlara özel hazırlanmış sayfalarından ulaşarak eser görsel ve içeriklerine ulaşabilirsiniz.

 

Mamut Art Project ekibine info@mamutartproject.com adresinden ilgili sorularınızı iletebilirsiniz.

İlgilendiğiniz eserler hakkında fiyat bilgisi almak için ekin@mamutartproject.com adresine e-posta atmanızı rica ederiz.

Mamut Art Project’s online platform and on-site exhibition was held between October 19-31, at Yapı Kredi bomontiada. This year’s exhibition has expanded to three areas, promising a diverse and captivating experience for the audiences and with works of 43 artists and as well as a special selection entitled “Dreamscapes”. The jury for the 9th edition of the project was Can Altay, Necmi Sönmez, Hale Tenger, Melis Terzioğlu and Azra Tüzünoğlu.

 

This year’s edition has run a hybrid structure bringing together pre and post pandemic measures and features resulting in a new design for the exhibition platform. 

 

The exhibitions, showing more than 300 works took place in three different locations at Yapı Kredi bomontiada.

 

Below, you will find each of our 2021 artists, and links to their pages to get to know them better, and access their works, info and more. 

 

For further info and questions please contact our team: info@mamutartproject.com.

Please email ekin@mamutartproject.com for pricing and other info about the artworks.

Yükle

Dowload

Mamut Art Project 2021 Katalog